Reklama

Poznaj nowego radnego Krzysztofa Książka

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Hadykówka (gmina Cmolas) ma nowego radnego. Został nim Krzysztof Książek.

Po tym jak radna Małgorzata Marut zrezygnowała ze swojej funkcji, Hadykówka straciła jednego przedstawiciela. Konieczne było obsadzenie wakatu nową osobą. Tak też się stało.

Nie było jednak konieczności przeprowadzenia wyborów. Dlaczego? Jedyną osobą, która zechciała zostać radnym, był Krzysztof Książek (55 lat) z Hadykówki. To on został automatycznie radnym. Oficjalnie nastąpiło to po 3 października. 

We wtorek, 5 października złożył on uroczyste ślubowanie podczas sesji Rady Gminy w Cmolasie, a tym samym został pełnoprawnych jej członkiem. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy