Reklama

Pożar na skansenie w Kolbuszowej. Ćwiczenia strażaków [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pożar na skansenie w Kolbuszowej brzmi bardzo groźnie. Drewniane, cenne budynki, które mógłby strawić ogień, to niewyobrażalna strata. Dlatego kolbuszowscy strażacy odbyli ćwiczenia pod kątem radzenia sobie z takimi sytuacjami.

2 i 9 września odbyły się ćwiczenia zmianowe na obiektach Muzeum Kultury Ludowej - Park Etnograficzny w Kolbuszowej oraz na terenie Terminalu Paliw Płynnych w Widełce.

- Celem ćwiczeń było zapoznanie ze specyfiką obiektów, instalacji i urządzeń, doskonalenie umiejętności dowódczych i wykonawczych, weryfikacja gotowości operacyjnej sił i środków do wykonywania działań ratowniczych oraz weryfikacja przygotowania obiektów i terenów do prowadzenia działań ratowniczo – gaśniczych

przekazali funkcjonariusze z Komendy Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Kolbuszowej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy