Reklama

Powstanie zadaszona altana dla mieszkańców Wilczej Woli. Sołtys cieszy się z nowej inwestycji

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Powstanie zadaszona altana dla mieszkańców Wilczej Woli. Sołtys cieszy się z nowej inwestycji - Zdjęcie główne

Jakie prace zostaną wykonane? | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Dzikowiec szuka wykonawcy, który zajmie się budową drewnianej altany w Wilczej Woli. Inwestycja ma zostać zakończona w połowie maja.

Prace mają polegać na przygotowaniu terenu i budowie altany o konstrukcji drewnianej. Czterospadowy dach ma być pokryty blachodachówką. Natomiast długość budynku ma wynieść osiem metrów, a szerokość 4,35 metrów. 

Pojawi się także wyposażenie w postaci stołów (4 szt.), ławek (8 szt.) oraz przenośnego grilla węglowego z żeliwnym paleniskiem (1 szt.). Altana stanie na terenie Centrum Kulturalno-Turystycznego w Wilczej Woli, w sąsiedztwie remizy OSP.

Gmina ogłosiła przetarg 17 stycznia. Samorząd wymaga od wykonawcy 60-miesięcznego okresu gwarancji. Zainteresowani mogli składać oferty do 24 stycznia do godz. 10. Termin zakończenia wszystkich prac planowany jest natomiast na 19 maja bieżącego roku.

Edward Puzio, sołtys Wilczej Woli, przyznał w rozmowie z nami, że altana w ich miejscowości na pewno się przyda. Jak wspomniał, zarówno młodzi mieszkańcy, jak i ci starsi, powinni mieć miejsce do spotkań i integracji, a takowa altana na pewno będzie temu sprzyjać.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy