Reklama

Powstaje dom dla seniorów w Kolbuszowej. Zobacz zdjęcia

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trwa budowa Dziennego Domu Seniora przy ul. Narutowicza w Kolbuszowej. Na parterze budynku widoczny jest już układ pomieszczeń oraz wykonany został strop nad kondygnacją.

Aktualnie prowadzone są prace związane z murowaniem ścian piętra.

Na parterze budynku zlokalizowane będą: sala spotkań z aneksem kuchennym, pomieszczenia klubowe z kącikiem czytelniczym i komputerowym, sala ćwiczeń z szatnią i natryskiem oraz pomieszczenia gospodarcze i techniczne. Na piętrze przewidziano sale do indywidualnej terapii, pomieszczenie socjalne i do wypoczynku, pokoje dla pielęgniarek oraz biurowe.

Budynek będzie wyposażony m.in. w windę. Na rozbudowanej części obiektu powstanie zadaszony taras. Ponadto zaplanowano ogród z altaną, chodniki oraz miejsca postojowe.

- Celem działalności Dziennego Domu Seniora będzie zapewnienie osobom starszym możliwości integracji społecznej oraz różnych form aktywności: ruchowej, edukacyjnej, kulturalnej, rekreacyjnej i opiekuńczej

- wymieniają pracownicy Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej.

Koniec prac budowlanych zaplanowano na grudzień 2021 r.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy