Reklama

Powiat kolbuszowski złożył wniosek o dofinansowanie remontu drogi powiatowej w Woli Raniżowskiej

Opublikowano:
Autor:

Powiat kolbuszowski złożył wniosek o dofinansowanie remontu drogi powiatowej w Woli Raniżowskiej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jeśli uda się pozyskać dotację, droga będzie gotowa w przyszłym roku.

Na temat uchwały dotyczącej udzielenia powiatowi kolbuszowskiemu pomocy finansowej radni gminy Raniżów obradowali na sesji, 4 września.

Nie ma się co rozwodzić

Projekt uchwały przedstawiła Małgorzata Puzio, skarbnik gminy Raniżów. Zgodnie z dokumentem samorząd, na realizację przebudowy drogi powiatowej w Woli Raniżowskiej, zabezpieczy w przyszłorocznym budżecie 2 mln 397 tys. 238  zł. 

Ryszard Rzeszutek, przewodniczący rady gminy, poinformował kolegów z rady, że starosta powiatu kolbuszowskiego, w sprawie planowanej inwestycji, wystosował do urzędu gminy   pismo. -  Starosta informuje w nim, że ostateczny termin składania wniosków na tę inwestycję jest do 15 września tego roku - powiedział szef rady i dodał, że bez podjęcia uchwały przez radę starostwo nie będzie mogło złożyć wniosku o dofinansowanie zadania.

W sprawie uchwały głos zabrał Bronisław Pruś, radny z Woli Raniżowskiej, który przypomniał, że na temat inwestycji radni rozmawiali wielokrotnie. Samorządowiec namawiał też radnych, aby zagłosowali za uchwałą. - Nie ma się co rozwodzić na temat  tej uchwały. Trzeba tylko zagłosować pozytywnie. Nie widzę sensu, żeby na ten temat dyskutować - podsumował.


Więcej w aktualnym numerze Korso.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE