Reklama

Reklama

Powiat kolbuszowski złożył wniosek o dofinansowanie remontu drogi powiatowej w Woli Raniżowskiej

Opublikowano: czw, 27 wrz 2018 10:00
Autor:

Powiat kolbuszowski złożył wniosek o dofinansowanie remontu drogi powiatowej w Woli Raniżowskiej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jeśli uda się pozyskać dotację, droga będzie gotowa w przyszłym roku.

Reklama

Na temat uchwały dotyczącej udzielenia powiatowi kolbuszowskiemu pomocy finansowej radni gminy Raniżów obradowali na sesji, 4 września.

Nie ma się co rozwodzić

Projekt uchwały przedstawiła Małgorzata Puzio, skarbnik gminy Raniżów. Zgodnie z dokumentem samorząd, na realizację przebudowy drogi powiatowej w Woli Raniżowskiej, zabezpieczy w przyszłorocznym budżecie 2 mln 397 tys. 238  zł. 

Ryszard Rzeszutek, przewodniczący rady gminy, poinformował kolegów z rady, że starosta powiatu kolbuszowskiego, w sprawie planowanej inwestycji, wystosował do urzędu gminy   pismo. -  Starosta informuje w nim, że ostateczny termin składania wniosków na tę inwestycję jest do 15 września tego roku - powiedział szef rady i dodał, że bez podjęcia uchwały przez radę starostwo nie będzie mogło złożyć wniosku o dofinansowanie zadania.

W sprawie uchwały głos zabrał Bronisław Pruś, radny z Woli Raniżowskiej, który przypomniał, że na temat inwestycji radni rozmawiali wielokrotnie. Samorządowiec namawiał też radnych, aby zagłosowali za uchwałą. - Nie ma się co rozwodzić na temat  tej uchwały. Trzeba tylko zagłosować pozytywnie. Nie widzę sensu, żeby na ten temat dyskutować - podsumował.


Więcej w aktualnym numerze Korso.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +0 / -0

    :)

    bedo tera Wolany zapier...ać po nowym dywaniku

  • 3 lata temu | ocena +2 / -1

    wolan

    Wkład własny Gminy w budżecie na 2018 r. na tą inwestycje zaproponował radny Jan Puzio - kandydat na Wójta Gminy Raniżów. W imieniu mieszkańców Woli dziękujemy!!!