Reklama

POWIAT KOLBUSZOWSKI. Wyszedł w trakcie kwarantanny i poszedł do sąsiada

Opublikowano:
Autor:

POWIAT KOLBUSZOWSKI. Wyszedł w trakcie kwarantanny i poszedł do sąsiada  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wysoka grzywna może grozić mieszkańcowi naszego powiatu, który zlekceważył zasady kwarantanny domowej. Mężczyzny nie było w domu podczas wczorajszej (23 marca) kontroli policjantów.

Kiedy policjanci po południu podjechali pod dom mężczyzny i skontaktowali się z nim telefonicznie, oświadczył, że zaraz wyjdzie i rozłączył się.

- Niestety się nie pojawił, ani też nie odpowiadał na telefony policjantów. Funkcjonariusze zgłosili fakt dyżurnemu i realizowali dalsze czynności. Godzinę później mężczyzna zadzwonił  do funkcjonariuszy i poinformował, że jest już w domu, a wcześniej był u sąsiada - informuje Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik kolbuszowskiej policji.

Funkcjonariusze o zdarzeniu powiadomili służby sanitarne. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu 30 tys. zł. grzywny. 

- Policjanci przypominają, że za niestosowanie się do zasad kwarantanny grozi grzywna. Należy również pamiętać, że brak odpowiedzialności w przestrzeganiu kwarantanny może przede wszystkim skutkować rozprzestrzenianiem się epidemii - mówi przedstawicielka policji. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE