Reklama

POWIAT KOLBUSZOWSKI. Są pieniądze na wymianę pieców centralnego ogrzewania, okien, drzwi i ocieplenie domów

Opublikowano:
Autor:

POWIAT KOLBUSZOWSKI. Są pieniądze na wymianę pieców centralnego ogrzewania, okien, drzwi i ocieplenie domów  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI We wrześniu ruszył rządowy program "Czyste Powietrze", w ramach którego właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie, które maksymalnie może wynieść nawet 53 tys. zł.

- Jest to program Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W ciągu 11 lat do rozdysponowania będą 103 miliardy złotych - mówi poseł Zbigniew Chmielowiec, koordynator programu na północną część Podkarpacia.

Jak starać się o pieniądze? Tego mieszkańcy naszego powiatu dowiedzą się na otwartych spotkaniach organizowanych w gminach.

Najbliższe z nich odbędą się w środę (19 września) o godz. 18 w MDK w Kolbuszowej i w tym samym terminie (również o 18) w Urzędzie Gminy w Niwiskach. Kolejne zaplanowano po 20 września.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE