Reklama

Powiat kolbuszowski na antenie TVP Rzeszów

Opublikowano:
Autor:

Powiat kolbuszowski na antenie TVP Rzeszów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W czwartek (8 czerwca) o godz. 21.00 Telewizja Rzeszów wyemitowała pierwszy odcinek II serii programu „wPROWadzamy zmiany”. Jego gospodarze Dorota Sowa i Arkadiusz Rogowski odwiedzili powiat kolbuszowski.

Założeniem programu jest przedstawianie zmian jakie na przestrzeni ostatnich lat zaszły w podkarpackich wsiach i małych miasteczkach. Tworzone przy wykorzystaniu funduszy unijnych nowoczesne gospodarstwa, ciekawe inicjatywy samorządów i inwestycje w turystykę, zmieniły oblicze terenów wiejskich i życie społeczności lokalnych. 

W pierwszym odcinku II serii programu reporterzy TVP3 Rzeszów przemierzyli powiat kolbuszowski, odwiedzając m.in. Regionalne Centrum Nowoczesnych Technologii, gdzie szkolą się fachowcy branż technicznych, firmę Admill, która produkuje części do najnowocześniejszych silników lotniczych, gospodarstwo w Niwiskach, w którym uprawiane są truskawki bez gleby, kolbuszowski skansen i wiele innych ciekawych zakątków naszego powiatu. Podczas filmu będzie można również usłyszeć zespół Concordia, działający w Zespole Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni. Zapraszamy do oglądania - 
https://rzeszow.tvp.pl/32556066/8062017.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE