Reklama

POWIAT KOLBUSZOWSKI. 10 kolizji drogowych w przeciągu kilku dni

Opublikowano:
Autor:

POWIAT KOLBUSZOWSKI. 10 kolizji drogowych w przeciągu kilku dni  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W piątek, 13 września, około godz. 15.15 doszło do zdarzenia na drodze wojewódzkiej 875 w Kolbuszowej. Kierujący renaultem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu oplem. Kierowca opla, chcąc uniknąć zdarzenia, zmienił kierunek jazdy i zderzył się z volkswagenem, który znajdował się na przeciwnym pasie ruchu. Sprawca zdarzenia, kierowca renaulta, otrzymał mandat karny.

W sobotę, 14 września, około godz. 16 policjanci interweniowali w Zarębkach. Kierująca toyotą yaris, skręcając w lewo, nie upewniła się, czy jest wyprzedzana przez inny pojazd. Doszło do zderzenia z peugeotem. Na sprawczynię nałożono mandat karny.

Odjechał z miejsca

Tego samego dnia (14 września) doszło do zdarzenia na jednym z parkingów przy ul. Ruczki w Kolbuszowej. Kierujący alfą, cofając, nie zachował szczególnej ostrożności i uderzył w  zaparkowanego opla. Sprawca kolizji odjechał  z miejsca zdarzenia. Policjanci jednak ustalili właściciela pojazdu i ukarali go mandatem.

Nocny wypadek

15 września około godz. 20 mundurowi zostali wezwani do Nowej Wsi. Kierujący renaultem laguną, jadąc w kierunku Trześni, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przepust drogowy. Następnie jego pojazd przekoziołkował i zatrzymał się na poboczu. 20-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego podróżował sam. Kierowca był trzeźwy. Został przewieziony do szpitala.

Pouczony sprawca

Tego samego dnia (15 września), kilka godzin wcześniej (około godz. 15) doszło do zdarzenia w Kupnie. Kierujący seatem leonem nie zachował należytej odległości za poprzedzającym pojazdem i najechał na tył forda mondeo, który został popchnięty w poprzedzający go pojazd marki Mazda. Sprawcą zdarzenia jest kierowca seata, a poszkodowanymi kierujący fordem i mazdą. Sprawca został przez policjantów pouczony.

Cofanie na parkingu

W poniedziałek, 16 września, około godz. 17 doszło do zdarzenia na parkingu przy ul. Jana Pawła w Kolbuszowej. Kierująca oplem cofając, uderzyła w toyotę. Kobieta została otrzymała mandat karny.

Zderzenie na Placu Wolności

We wtorek, 17 września, około godz. 6.15 mundurowi interweniowali na ul. Plac Wolności w Kolbuszowej. Kierujący fiatem punto nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu renaultem magane, który poruszał się drogą z pierwszeństwem. W wyniku tego doszło do zderzenia i uszkodzenia obydwu pojazdów. Kierowca fiata punto został ukarany mandatem.

Mandat dla forda

Tego samego dnia (17 września) około godz. 13 policjanci zostali wezwani do Trześni. Jak ustalili mundurowi, kierująca fordem w sposób nieprawidłowy skręciła w lewo i doprowadziła do zderzenia z volkswagenem. Na sprawczynię nałożono mandat karny.

Nie ustąpił

W środę, 18 września, około godz. 17 mundurowi zostali wezwani na ulicę Ruczki w Kolbuszowej. Kierujący nissanem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w związku ze znakiem stop i zderzył się z prawidłowo jadącą skodą. Policjanci "wlepili" sprawcy mandat karny.

Obydwaj ukarani

W czwartek, 19 września, około godz. 17 doszło do zdarzenia na ul. Wiejskiej w Kolbuszowej Dolnej. Policjanci interweniowali tam w związku z niezachowaniem należytej ostrożności podczas wymijania się pojazdów: skody i renaulta. W wyniku tego doszło do uszkodzenia obydwu samochodów. Mundurowi ukarali mandatami obydwu kierowców.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE