Reklama

Potrącony rowerzysta trafił do szpitala

Opublikowano:
Autor:

Potrącony rowerzysta trafił do szpitala - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę na ul.Piłsudskiego w Kolbuszowej. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z rowerzystą, do szpitala trafił 78-letni kierowca jednośladu.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 9, na ulicy Piłsudskiego w Kolbuszowej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 78-letni mieszkaniec Kolbuszowej wjechał na jezdnię i przejeżdżając rowerem na jej drugą stronę został uderzony przez jadący ulicą Piłsudskiego samochód osobowy marki Peugeot. W wyniku zderzenia rowerzysta upadł na jezdnię i ranny został przetransportowany do szpitala. 54-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa, który kierował peugeotem nie odniósł obrażeń. - Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obydwaj uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi - poinformowała rzeczniczka prasowa kolbuszowskiej policji. 

Na miejscu zdarzenia pracowali kolbuszowscy policjanci. Funkcjonariusze ustali świadków, wykonali oględziny miejsca wypadku i uczestniczących w nim pojazdów. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE