Pot, łzy i gole - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCIDrużyna z Niwisk wygrała puchar wójta gminy Niwiska w turnieju piłkarskim.

Turniej odbywał się w trzy wakacyjne niedziele, przy głośnym dopingu mieszkańców.

Na stadionie w Hucinie rozegrany został wielki finał. System rozgrywek nie zmienił się, drużyny grały systemem "każdy z każdym".

Wyniki spotkań
Trześń – Siedlanka 0:0, Niwiska – Przyłęk 0:0, Trześń - Przyłęk 2:0, Trześń - Niwiska 0:1, Niwiska - Siedlanka 3:1, Siedlanka - Przyłęk 1:3. W klasyfikacji końcowej drużyny zdobyły następującą liczbę punktów: Niwiska - 7 pkt, Trześń – 4 pkt, Przyłęk – 4 pkt, Siedlanka - 1 pkt.
Puchar zdobyła ekipa z Niwisk, a po zaciętej dogrywce drugie miejsce wywalczyli sportowcy z Trześni. Królem strzelców zawodów został Kamil Jezuwid (Niwiska).

- Bardzo dziękujemy sędziom: Markowi Pająk, Pawłowi Mokrzyckiemu i Kamilowi Pająkowi oraz Cezaremu Jaroszowi, który pełnił funkcję opieki medycznej w czasie trwania rozgrywek - mówi Kazimierz Kwaśnik, koordynator rozgrywek z niwiskiego urzędu gminy.