Reklama

Porzucony w Kolbuszowej Górnej

Opublikowano:
Autor:

Porzucony w Kolbuszowej Górnej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI „Bidul” to kolejny przykład ludzkiej bezduszności. Skrajnie wygłodzony czworonóg został znaleziony w Kolbuszowej Górnej.

Pies trafił do kolbuszowskiego przytuliska w poniedziałek (3 października). Jego stan był krytyczny. – Piesek trafił do nas w stanie skrajnego wygłodzenia, z zapadniętymi bokami, żebrami, które dosłownie można było policzyć. Był zaniedbany, potwornie zapchlony i zakleszczony, miał zaropiałe oczy – wylicza Grzegorz Dzimiera, który już od pięciu lat opiekuje się bezdomnymi czworonogami w kolbuszowskim przytulisku.

„Bidul” i inne czworonogi czekają na dobrych właścicieli, którzy chcieliby się nimi zaopiekować. Informacji w tym temacie może udzielić Grzegorz Dzimiera, komendant Straży Miejskiej w Kolbuszowej (tel. 17 2271 333 wew. 229 lub 601 909 026).

Więcej w 41 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE