Reklama

Pomóż szkole specjalnej z Kolbuszowej Dolnej. Pielgrzymka dzieci niepełnosprawnych do Medjugorie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: zrzutka.pl

Pomóż szkole specjalnej z Kolbuszowej Dolnej. Pielgrzymka dzieci niepełnosprawnych do Medjugorie - Zdjęcie główne

Ty również możesz pomóc dzieciom wyjechać na pielgrzymkę. | foto zrzutka.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rada rodziców oraz grono pedagogiczne Zespołu Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej chce zorganizować dla swoich niepełnosprawnych dzieci wyjazd na pielgrzymkę. Zorganizowana została zbiórka pieniędzy na ten cel. Sprawdź, jak możesz pomóc.

Wyjazd do Bośni i Harcegowiny wiąże się dla większości z rodzin dużym wyzwaniem finansowym. - Postanowiliśmy więc połączyć nasze siły i pomysły, by udało nam się uzbierać potrzebne środki. Każdego miesiąca rodzice, nauczyciele, pracownicy wpłacają niewielkie kwoty na konto rady rodziców. Chętni są również zorganizować kiermasz Bożonarodzeniowy oraz przedstawienie z ich udziałem - czytamy na stronie zrzutka.pl.

- Zwracamy się z prośbą także do Państwa. Każda kwota będzie dla nas bezcenna i przybliży nas do spotkania z Maryją. Wierzymy w to, że uda nam się osiągnąć cel

- piszą organizatorzy zbiórki. 

21 kwietnia 2022 roku zaplanowano wyjazd na pielgrzymkę.

Pomóc możemy, wchodząc na zrzutka.pl i wpłacając nawet najmniejsze datki. Link znajdziesz tutaj: Pielgrzymka dzieci niepełnosprawnych do Medjugorie

Całkowity koszt pobytu dla jednej osoby to 1600 zł. Całkowita kwota, jaką potrzebują dzieci ze szkoły specjalnej to 96 tys. zł. 

Darowizny można wpłacać na serwisie zrzutka.pl lub na konto Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Iskierka" w Kolbuszowej na nr konta: 12 9180 0008 2001 0004 7975 0001 z dopiskiem "Medjugorie".

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy