Reklama

Pomogła nam zmiana otoczenia - rozmowa z Markiem Lorencem, trenerem Korony Majdan Królewski

Opublikowano:
Autor:

Pomogła nam zmiana otoczenia - rozmowa z Markiem Lorencem, trenerem Korony Majdan Królewski - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Moi zawodnicy nie umieją odpuszczać – zaznacza Marek Lorenc, trener Korony Majdan Królewski. Jego zespół zakończył jesienne zmagania na drugim miejscu w mieleckiej A klasie.

W czerwcu 2018 roku Korona będzie świętować awans do klasy okręgowej?
- Powiem ci w czerwcu.

 

 

Jak się pracuje w Majdanie?
- Ludzi mam fajnych. Działacze wiedzą, co mają robić, zawodnikom się chce grać i co istotne, opieramy się na wychowankach. Zaczęliśmy od porażki w Siedlance, gdzie nie miałem jeszcze optymalnego składu. Wielu chłopaków jeszcze nie wróciło zza granicy. Wiemy, jakie jest boisko w Siedlance. Specyficzne, u nas będzie nam łatwiej zrewanżować się Błękitnym. Uogólniając, na wyjazdach szło nam dobrze, choć przed ostatnim wyjazdem do Woli Chorzelowskiej (mecz z SOKiS-em Chorzelów) czułem, że może być źle.
 
Dlaczego?
- To jest ten trenerski nos. Przegraliśmy pierwsze wyjazdowe spotkanie, to trzeba było przegrać też ostatnie. Akurat SOKiS musiał zagrać w Woli, na sztucznej murawie. My do takiej nawierzchni nie jesteśmy przyzwyczajeni, a rywale pewnie od czasu do czasu tam grywają. Szkoda, że nie czujemy wsparcia samorządu.
 
To znaczy?
- Widziałeś nasze ławki rezerwowych? Wyglądają jak z lat 50. ubiegłego wieku. Zasługujemy na lepsze warunki. W zimie pojawia się problem z treningami. Chłopaki organizują coś na własną rękę. Słyszę, że jeśli chcemy trenować w hali częściej niż w raz w tygodniu, to pasuje zrobić "zrzutkę". Nie mamy blisko orlika.

Więcej w 48 numerze Korso Kolbuszowskiego
 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE