Reklama

Policyjny pies pomógł znaleźć mieszkankę powiatu kolbuszowskiego, która zaginęła w sobotę

Opublikowano:
Autor:

Policyjny pies pomógł znaleźć mieszkankę powiatu kolbuszowskiego, która zaginęła w sobotę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Szczęśliwie zakończyły się prowadzone przez kolbuszowskich policjantów poszukiwania za zaginioną 41-latką. W odnalezieniu mieszkanki gminy Raniżów pomógł pies tropiący. Wskazał miejsce, gdzie znaleziono zaginioną. Kobieta została przekazana pod opiekę swojej rodziny.

W sobotę (25 maja) przed południem, policjanci szukali zaginionej 41-letniej mieszkanki Raniżowa. Poszukiwania rozpoczęto po tym, jak rodzina zaalarmowała funkcjonariuszy o jej zaginięciu. Jak ustalono 41-latka wyszła z domu po rodzinnej sprzeczce. Zachowanie kobiety wskazywało, że jej życiu może zagrażać niebezpieczeństwo. 

Policjanci z Posterunku Policji w Raniżowie natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzali  miejsca, do których 41-latka mogła pójść i rozmawiali osobami, z którymi mogła nawiązać kontakt. Do poszukiwań wykorzystano przewodnika z psem tropiącym z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Pies podjął trop i po przejściu około 600 metrów doprowadził funkcjonariuszy do znajdującej się w zaroślach, nad rzeką kobiety.

Mieszkanka gminy Raniżów cała i zdrowa trafiła pod opiekę swojej rodziny. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE