Reklama

Policjanci z Kolbuszowej kontrolowali sklepy. W jakim celu?

Opublikowano: czw, 6 sie 2020 13:31
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci z kolbuszowskiej jednostki, wspólnie z przedstawicielami urzędu gminy oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dzikowcu, kontrolowali wczoraj punkty sprzedaży alkoholu znajdujące się na terenie gminy Dzikowiec. Łącznie sprawdzono dziesięć placówek.

Kierownik Rewiru Dzielnicowych asp.szt. Mirosław Brudz i dzielnicowy asp. szt. Krzysztof Wojda wraz z pracownikami Urzędu Gminy w Dzikowcu i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dzikowcu przeprowadzili wczoraj (środa, 5 sierpnia) kontrole punktów sprzedaży alkoholu, znajdujących się na terenie tej gminy. Kontroli poddano łącznie dziewięć placówek handlowych i jedną gastronomiczną m.in. w Lipnicy, Mechowcu, Płazówce i Dzikowcu.

- W trakcie kontroli sprawdzano zgodność sprzedawanego alkoholu z przyznaną koncesją, a także przestrzeganie obowiązujących w tym zakresie przepisów Ustawy z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, a także Ustawy z dnia 9 listopada 1995r.o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych. W trakcie kontroli funkcjonariusze zwracali również uwagę na przestrzeganie obowiązku zakrywania nosa i ust przez osoby znajdujące się w sklepach

- relacjonuje kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej


W efekcie przeprowadzonych kontroli nie stwierdzono nieprawidłowości.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.