Reklama

Policja wezwana do karpi

Opublikowano:
Autor:

Policja wezwana do karpi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ostatnich dniach kolbuszowscy policjanci otrzymali nietypowe zgłoszenie. Jak się okazało, w stawach w Weryni jeden z wędkarzy złowił… niewymiarowe karpie.

W niedzielę (3 kwietnia) w godzinach popołudniowych członkowie społecznej straży rybackiej dostali zgłoszenie od łowiących wędkarzy, że jeden z nich złowił niewymiarowe karpie. Wezwani na miejsce policjanci stwierdzili, że faktycznie karpie są niewymiarowe. Jak się okazało, mężczyzna złowił aż siedem sztuk ryb o zbyt dużym rozmiarze. Miłośnik wędkarstwa tłumaczył mundurowym, że chciał je tylko sfotografować i wypuść do wody. Po interwenci policji ryby rzeczywiście trafiły do stawu. Jak informuje Mariusz Żelazo z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej, wędkarzy obowiązują przepisy odnośnie wymiarów ryb, jakie w danym okresie można łowić.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE