Reklama

Policja o wczorajszym pożarze kolbuszowskiej galerii

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Policja o wczorajszym pożarze kolbuszowskiej galerii - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności pożaru budynku galerii handlowej, do którego doszło wczoraj popołudniu w Kolbuszowej. Pożar zniszczył część elewacji. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Wczoraj (24 maja) około godz.15, dyżurny kolbuszowskiej jednostki został powiadomiony o pożarze budynku galerii handlowej znajdującej się przy ul. Rzeszowskiej w Kolbuszowej. Na miejscu pracowali strażacy, którzy dogaszali tylną ścianę elewacji budynku.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że ogień zauważył mężczyzna, który podwoził znajomą pod znajdujące się z tyłu wejście do restauracji. Mężczyzna zaalarmował osoby znajdujące się wewnątrz budynku. Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał - poinformowała rzecznik prasowy kolbuszowskiej policji.

Po ugaszeniu ognia, policjanci wraz z biegłym z zakresu pożarnictwa wykonali oględziny. Zniszczeniu uległa część elewacji budynku oraz klatka schodowa.

Trwa wyjaśnianie przyczyn pożaru.        

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE