Reklama

Pół wieku w Hucinie

Opublikowano:
Autor:

Pół wieku w Hucinie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ludowy Klub Sportowy w Hucinie hucznie świętował swoje półwiecze.

Była część oficjalna z odznakami, prezentacją historii klubu, wspomnieniami. Był też finał turnieju piłki nożnej o puchar wójta gminy, konkurencje sportowo-rekreacyjne dla sołectw. A nade wszystko była wspaniała atmosfera w Hucinie, miejscowości silnej kultywowaną od dziada pradziada ideą czynu społecznego. Tu po prostu czuć, że wszyscy mieszkańcy to "jedna rodzina", która dla dobra wspólnego potrafi pracować społecznie i dbać o swoją miejscowość. To widać m.in. na stadionie, z odnowionymi trybunami, idealnie wykoszonym, czystym i zadbanym, z wypielęgnowanym otoczeniem i infrastrukturą okołosportową. 

Wszystkim działaniom dowodzi niezwykle charyzmatyczny sołtys Adam Chlebowski, osoba kontrowersyjna ze względu na swój "niewyparzony język", ale niesamowicie pracowita i zaangażowana. To on był głównodowodzącym całej imprezy. To ten działacz klubu, z prezesem Leszkiem Mickiem na czele i pomocą mieszkańców oraz członków klubu, znakomicie przeprowadził jubileuszowe obchody. To dzięki panu Chlebowskiemu, gościnności władz gminy i uroczystej atmosferze każdy z zaproszonych gości czuł się wspaniale. Sołtys Chlebowski włożył i w klub, i w całą uroczystość całe serce i mnóstwo energii, dzięki czemu była ona niezwykle wyjątkowa. 

Podziękowaniem za aktywność dla zarządu i członków klubu były brązowe, srebrne i złote odznaki oraz medale, jakie członkom byłym i obecnym wręczyli delegaci Podkarpackiego Zarządu Piłki Nożnej oraz Podkarpackiego Zrzeszenia Ludowych Klubów Sportowych.

Więcej w 33 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE