Reklama

Podstawówka po remoncie

Opublikowano:
Autor:

Podstawówka po remoncie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pomalowana elewacja, nowy dach i nowoczesne boisko sportowe to tylko niektóre wizualne zmiany, które przeszła Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Komorowie.

Budynek miejscowej placówki objęto kompleksową termomodernizacją. Ocieplony został strop. Wykonano izolację fundamentów i cokołu budynku. Wyremontowano dach, wymieniając jego pokrycie. Remontowi została poddana również szkolna kotłownia, do której zakupiono nowy piec CO. Wymianie uległy także stare grzejniki. Powstały też nowe schody do szatni i wykonano odgromienie. Nową odsłonę szkoła zyskała z zewnątrz, bo pomalowano elewację. Wymieniono też okna w piwnicach szkoły. - Efekt końcowy prac robi wielkie wrażenie i z pewnością będzie sprzyjał osiąganiu jeszcze lepszych wyników w nauce i sukcesów sportowych – mówi Małgorzata Siwiec, nauczycielka z SP w Komorowie. Prace wykonywano podczas wakacji. Na ten cel wydano 260 tys. 760 zł.

Więcej w 40 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE