Reklama

Podkarpacki samorządowiec o ślubie kościelnym Prezesa TVP

Opublikowano:
Autor:

Podkarpacki samorządowiec o ślubie kościelnym Prezesa TVP - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Władysław Ortyl, marszałek woj. Podkarpackiego, a przede wszystkim podkarpacki polityk Prawa i Sprawiedliwości postanowił zabrać głos w dyskusji na temat ślubu kościelnego prezesa TVP Jacka Kurskiego. Temat oburzył wielu katolików bowiem zarówno pan młody, jak i pani młoda są rozwodnikami. Ślub miał miejsce w ostatnią sobotę 18 lipca w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

Na ślubie w kaplicy klasztornej obecni byli czołowi politycy PiS, a w tym prezes partii Jarosław Kaczyński. Żeby doszło do ślubu kościelnego obie osoby powinny otrzymać stwierdzone przez  sąd biskupi tzw. "unieważnienie małżeństwa": - czyli stwierdzenie, że dane małżeństwo nie było ważne z jakiegoś ważnego powodu. Wielu katolickich publicystów z trudem może w tym przypadku zrozumieć, jak można stwierdzić nieważne małżeństwo prezesa TVP, który ma za sobą ponad 20-letni staż małżeński i trójkę dzieci.

W tej sprawie zabrał głos podkarpacki polityki PiS Władysław Ortyl   CZYTAJ DALEJ >>  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE