Reklama

Podkarpacka Policja w żałobie. Nie żyje aspirant sztabowy Jerzy Sidorski. Ostatnio służył jako dzielnicowy w Komendzie Powiatowej Policji w Nisku

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: KPP Nisko/pixabay.com

Podkarpacka Policja w żałobie. Nie żyje aspirant sztabowy Jerzy Sidorski. Ostatnio służył jako dzielnicowy w Komendzie Powiatowej Policji w Nisku - Zdjęcie główne

Aspirant Sztabowy Jerzy Sidorski zmarł nagle. | foto KPP Nisko/pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Podkarpacka Policja poinformowała o śmierci aspiranta sztabowego Jerzego Sidorskiego. Niżański policjant przez ostatnich 28 lat był związany z niebieskim mundurem, ostatnio służył jako dzielnicowy w Komendzie Powiatowej Policji w Nisku.

Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu kadry kierowniczej, policjantów i pracowników złożył komendant wojewódzki policji w Rzeszowie nadinsp. Dariusz Matusiak.

Aspirant sztabowy Jerzy Sidorski służbę w policji rozpoczął w 1994 roku w garnizonie śląskim. W 1997 roku przeniósł się do Komendy Powiatowej Policji w Nisku. Od 2012 roku pełnił funkcję dzielnicowego w tej komendzie.

- W służbie dał się poznać jako świetny fachowiec, oddany sprawom bezpieczeństwa, doskonały policjant i dobry kolega. Jako dzielnicowy był bardzo zaangażowany w pomoc miejscowej społeczności. Przebywając na urlopie, zmarł nagle w wieku 48 lat, pozostawiając pogrążoną w żalu rodzinę

- przekazali funkcjonariusze z KPP Nisko. 

Fot. KPP Nisko

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy