Reklama

Podkarpacie. Wysyłał do żony wiadomości SMS, w których groził, że popełni samobójstwo

Opublikowano:
Autor:

Podkarpacie. Wysyłał do żony wiadomości SMS, w których groził, że popełni samobójstwo  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dzięki podjętym działaniom funkcjonariuszy, nie doszło do tragedii. Mężczyzna trafił do szpitala.

W niedzielę (25 listopada) po godz. 22, do stalowowolskich policjantów dotarła informacja od mieszkanki gminy Zaleszany, że jej 32-letni mąż ma zamiar popełnić samobójstwo. Policjanci pojechali do miejsca zamieszkania kobiety. Żona 32-latka pokazała policjantom pożegnalny list i SMS-y w których mężczyzna grozi, że popełni samobójstwo. Policjanci ustalili rysopis i ubiór mężczyzny, ustalili też, że mężczyzna wyszedł z domu około godz. 16. 

 

- W trakcie akcji poszukiwawczej, do żony zaginionego mężczyzny zadzwonił mieszkaniec Gorzyc w powiecie tarnobrzeskim. 48-letni mężczyzna powiedział, że do jego domu przyszedł młody mężczyzna z prośbą o pomoc, podał mu numer telefonu i chciał, aby skontaktować się z jego żoną - informuje KPP Stalowa Wola. 

 

Na miejsce udali się policjanci, którzy potwierdzili, że młody mężczyzna to poszukiwany 32-latek. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE