Reklama

Podkarpacie. Wypadek śmiertelny. Nie żyje rowerzysta, który został potrącony przez szynobus relacji Stalowa Wola – Rzeszów. Do wypadku doszło dziś - poniedziałek, 3 października, godz. 6.00

Opublikowano:
Autor:

Podkarpacie. Wypadek śmiertelny. Nie żyje rowerzysta, który został potrącony przez szynobus relacji Stalowa Wola – Rzeszów. Do wypadku doszło dziś - poniedziałek, 3 października, godz. 6.00 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do wypadku doszło na niestrzeżonym przejedzie kolejowym w Jadachach pod Tarnobrzegiem. Dla pasażerów szynobusa zorganizowano komunikację zastępczą.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (poniedziałek, 3 października) po godz. 6, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Jadachy pod Tarnobrzegiem. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że szynobus, relacji Stalowa Wola – Rzeszów, przejeżdżając przez przejazd kolejowy, potrącił rowerzystę, który wjechał na tory. Kierowa jednośladu zginął na miejscu wypadku.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci oraz prokurator, zabezpieczają ślady, wykonują dokumentację fotograficzną oraz ustalają dokładne okoliczności i przebieg zdarzenia.

Nieznana jest jeszcze tożsamość rowerzysty.

Badanie stanu trzeźwości 56-letniego maszynisty wykazało, że był trzeźwy.


Informacje przekazała KPP Tarnobrzeg.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE