Reklama

Podkarpacie. Trzy auta roztrzaskane na obwodnicy. Są ranni [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Służby ratunkowe interweniowały dzisiaj (16 sierpnia) w Cieszanowie (pow. lubaczowski). W wypadku łącznie uczestniczyło kilka osób i... jeden pies.

Około godz. 14 dyspozytornia medyczna w Przemyślu odebrała zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów na obwodnicy Cieszanowa na wysokości stacji paliw Orlen.

- Po przybyciu karetek w miejsce wezwania okazało się, że w wypadku łącznie uczestniczyło 8 osób i jeden czworonóg - mały piesek

- informują ratownicy ze Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu. 

- Pierwszej pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym udzielało, pierwsze w miejscu zdarzenia, OSP Cieszanów. Wszyscy uczestnicy wypadku odnieśli obrażenia i trafili do szpitala - 

dodają.

Ratownicy zaopiekowali się nie tylko ludźmi biorącymi udział w wypadku, ale i psem, który jechał w jednym z samochodów. Dokładne przyczyny i szczegóły tego zdarzenia ustala policja.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE