Reklama

Reklama

Podkarpacie. Stracili dom w pożarze. Jest zbiórka dla pogorzelców

Opublikowano: 21 stycznia 2021 17:40
Autor: | Zdjęcie: Zrzutka.pl

Podkarpacie. Stracili dom w pożarze. Jest zbiórka dla pogorzelców - Zdjęcie główne

foto Zrzutka.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W Żeglcach (powiat krośnieński) doszło do straszliwego pożaru, który odebrał dach nad głową rodzinie Ochałów. Rada Sołectwa postanowiła uruchomić internetową zbiórkę.

W poniedziałek, 18 stycznia, w rodzinnym domu Ochałów Żeglcach (powiat krośnieński) wybuchł pożar. Pomimo błyskawicznej akcji strażaków ogień strawił olbrzymią część budynku.

Większość pomieszczeń domu zostały zalane, częściowo zawalił się strop, a sporo ścian zostało uszkodzonych. W domu mieszkała czteroosobowa rodzina - 18-letni Konrad, jego mama, wujek i 80-letnia babcia. Pożar zniszczył także sporą część ich rzeczy osobistych.

Z pomocą rodzinie pogorzelców ruszyły władze (...)
  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.