Reklama

Reklama

Podkarpacie: Przywileje, a może groźby. Jak rząd doradcy rządu chcą zachęcić Polaków do szczepienia przeciw COVID-19?

Opublikowano: pt, 14 maj 2021 12:12
Autor:

Podkarpacie: Przywileje, a może groźby. Jak rząd doradcy rządu chcą zachęcić Polaków do szczepienia przeciw COVID-19? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Cały czas trwa gorąca dyskusja: jak zachęcić najwięcej osób do tego aby się zaszczepiły? Polacy nie są chętni wobec całej akcji i podchodzą sceptycznie do wszystkich preparatów, które są używane w trakcie szczepień. Profesor Miłosz Parczewski, jeden z doradców premiera ds. COVID-19 wskazał co należy zrobić i wywołał "burzę".

Reklama

Według najnowszych informacji w Polsce podano już ponad 15 milionów dawek szczepionek na COVID-19. By osiągnąć zbiorową odporność, należy zaczepić 60-70 procent społeczeństwa. Niektórzy specjaliści wskazują, że ten odsetek powinien być jeszcze większy.

CZYTAJ TAKŻE:

PROF. ANDRZEJ HORBAN CHCE OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIEŃ PRZECIW COVID-19!>>

Padają zatem kolejne propozycje: jak zachęcić Polaków do szczepień? Profesor Andrzej Horban wprost przyznaje: "Jeśli nie da się zachęcić ludzi do szczepienia, trzeba wprowadzić obowiązkowe szczepienia". O krok dalej poszedł profesor Miłosz Parczewski. Zdaniem doradcy premiera do spraw COVID-19, nie można nikogo siłą ani przepisami zmusić do szczepienia się przeciwko COVID-19, ale można sprawić, żeby (...) CZYTAJ DALEJ>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 5 miesięcy temu | ocena +1 / -1

  I co dalej

  Myślę że ludzi o tak głupich pomysłach należy odizolować od świata. Nie zapominajmy że już gdzieś kiedyś... Cofnijmy się do lat 30. Rzecz działa się w Niemczech. Na mocy licznych odrębnych zarządzeń odebrano Żydom możliwość uprawiania zawodów prawnika, lekarza, nauczyciela, zwalniano z pracy dziennikarzy, artystów, ograniczano dostęp żydowskiej młodzieży do nauczania. Zabroniono żydom siadać w parku na ławkach, chodzić do biblioteki, kazano im robić zakupy po 17 itd. Potem była wojna, powstały obozy, były eksperymenty i doktor Mengele. A potem była Norymbergia.

 • 5 miesięcy temu | ocena +3 / -2

  Adolf

  Podpowiadam: wydzielić w miastach specjalne dzielnice i ogrodzić murem, dla niezaszczepionych!! ....a nie czekaj to już gdzieś było....

 • 5 miesięcy temu | ocena +2 / -0

  ???

  "Jak rząd doradcy rządu chcą zachęcić " Sprawdzacie co piszecie? Chyba nie.