Reklama

Podkarpacie. Nocne poszukiwania staruszka

Opublikowano:
Autor:

Podkarpacie. Nocne poszukiwania staruszka  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kilka godzin trwały poszukiwania 81-letniego mężczyzny. Staruszek wybrał się na grzyby.

Poszukiwania rozpoczęto w piątek (31 lipca) przed godziną 22, po tym jak policjantów z Ustrzyk Dolnych o pomoc poprosił syn 81-latka. 

- Funkcjonariusze, utrzymując stały kontakt telefoniczny z grzybiarzem, przez kilka godzin próbowali zlokalizować miejsce, w którym przebywał. Starszy człowiek nie wiedział, jak daleko znajduje się od miejsca, gdzie pozostawił samochód, nie potrafił także zlokalizować sygnałów dźwiękowych wysyłanych z radiowozu

- informują mundurowi z KPP w Ustrzykach Dolnych.

Policjanci wraz z jego synami rozpoczęli poszukiwania w lesie w okolicy miejscowości Ustjanowa Dolna i Łobozew. Grzybiarza udało się odnaleźć w lesie w okolicy miejscowości Bóbrka, w powiecie leskim.

- To około 4 kilometrów od miejsca, gdzie mężczyzna wszedł do lasu. Z uwagi na trudne warunki terenowe, ale też wiek i stan zdrowia mężczyzny, policjanci o pomoc zwrócili się do funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy pomogli bezpiecznie przetransportować seniora. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało i nie wymagał pomocy medycznej

- dodają przedstawiciele policji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE