Reklama

PODKARPACIE: List gończy za Kamilem Sieńko. Może być w okolicach Rzeszowa

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: KMP Rzeszów

PODKARPACIE: List gończy za Kamilem Sieńko. Może być w okolicach Rzeszowa - Zdjęcie główne

Poszukiwany mężczyzna/ | foto KMP Rzeszów

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rzeszowscy policjanci poszukują Kamila Sieńko, ostatnio zamieszkałego w Piątkowej, w gminie Błażowa. Są przypuszczenia, że poszukiwany może ukrywać się w Rzeszowie. Dlaczego szuka go policja?

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 20-letniego Kamila Sieńko, ostatnio zamieszkałego w Piątkowej w gminie Błażowa. Mężczyzna skazany został za ciężkie pobicie z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu ofiary.

Młody mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego, wystawionego przez Sąd Okręgowy w Krośnie. Mężczyzna dopuścił się ciężkiego pobicia z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu swojej ofiary. Istnieje prawdopodobieństwo, że Sieńko ukrywa się w Rzeszowie lub okolicach.

Poszukiwany
Fot. KMP Rzeszów

Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie pod numerem tel. 47 821 3224, albo z dyżurnym komendy pod numerem tel. 47 821 3310 lub numerem alarmowym 112.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy