Reklama

Podkarpacie: KONRAD FIJOŁEK wygrywa wybory w Rzeszowie!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Facebook

Podkarpacie: KONRAD FIJOŁEK wygrywa wybory w Rzeszowie! - Zdjęcie główne

Radość w sztabie wyborczym Konrada Fijołka. | foto Facebook

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Konrad Fijołek będzie następnym prezydentem Rzeszowa. Już cząstkowe wyniki wyborów dawały 45-latkowi pewne zwycięstwo w pierwszej turze. Rano pojawiło się potwierdzenie. Poznajcie samorządowca, który spełnia swoje marzenia.

wyborach prezydenckich w Rzeszowie, udział wzięło czterech kandydatów: Konrad Fijołek (popierany przez Platformę Obywatelską, Polskie Stronnictwo Ludowe, Lewicę oraz Polskę 2050), Ewa Leniart (popierana przez Prawo i Sprawiedliwość), Marcin Warchoł (wspierany przez byłego prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca), a także poseł Grzegorz Braun (Konfederacja). Uprawnionych do głosowania było 147 889 osób.

OFICJALNE WYNIKI - dane Miejska Komisja Wyborcza w Rzeszowie:

KONRAD FIJOŁEK - 56,51 proc.

EWA LENIART - 23,62 proc.

MARCIN WARCHOŁ - 10,72 proc.

GRZEGORZ BRAUN - 9,15 proc.

Frekwencja: 54 procent.

Liczba oddanych głosów na poszczególnych kandydatów wyniosła: 7 296 głosów - Grzegorz Braun, 45 059 głosów - Konrad Fijołek, 18 831 głosów - Ewa Leniart i 8 546 głosów - Marcin Warchoł. POZNAJ NOWEGO PREZYDENTA RZESZOWA>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy