Reklama

Podkarpacie. 18-letni Grzegorz potrzebuje Twojego wsparcia

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum rodziny

Podkarpacie. 18-letni Grzegorz potrzebuje Twojego wsparcia - Zdjęcie główne

foto Archiwum rodziny

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 18-letni Grzegorz Dzięglewicz z Podkarpacia i jego rodzina potrzebują Twojego wsparcia. W obecnym miejscu zamieszkania czeka na niego wiele utrudnień. Bliscy chcą to zmienić.

Grzegorz Dzięglewicz mieszka wraz ze swoją matką Barbarą oraz 11-letni bratem Filipem. To na barkach jego rodzicielki spoczywa opieka nad całą rodziną. Nastolatek urodził się z niedowładem czterokończynowym, zespołem wad wrodzonych w postaci małogłowia, rozszczepu wargi i podniebienia, wrodzonej wady serca oraz niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim.

Chłopiec nie mówi, nie sygnalizuje własnych potrzeb, wykazuje zaburzenia w kontakcie wzrokowym oraz nadmierne pobudzenie psychoruchowe. Ma również bardzo duże problemy z poruszaniem się.

Mieszka on na pierwszym piętrze wynajmowanego lokum w domu wielorodzinnym. Mieszkanie nie jest jednak(...)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy