Reklama

Podczas przeszukania policjanci znaleźli w domu mężczyzny ponad pół tysiąca rolek skradzionego towaru

Opublikowano:
Autor:

Podczas przeszukania policjanci znaleźli w domu mężczyzny ponad pół tysiąca rolek skradzionego towaru - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 49-latek usłyszał już zarzut kradzieży. W sprawie trwają dalsze czynności. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież folii z zakładu pracy.

O kradzieży na terenie jednej z firm funkcjonującej w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Mielcu powiadomił ochroniarz, który ujął jednego z pracowników podczas gdy ten w bagażniku swojego samochodu przewoził kilkadziesiąt rolek folii typu stretch. Tuż po zgłoszeniu 49-letni mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy i doprowadzony do policyjnego aresztu.

Następnego dnia rano, policjanci przeszukali dom zajmowany przez podejrzewanego o kradzież. Mężczyzna w domu miał około 700 rolek folii, której wartość szacowana jest na kwotę kilkunastu tysięcy złotych.

Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie, aby ustalić w jaki sposób i w jakim czasie dochodziło do kradzieży. Zebrany materiał dowodowy na obecną chwilę pozwolił przedstawić mężczyźnie zarzut kradzieży kilkudziesięciu rolek folii o wartości ponad 1000 złotych. Podejrzany został przesłuchany i złożył wyjaśnienia. - Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat - informuje rzecznik prasowy mieleckiej policji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE