Reklama

Plastikowe nakrętki przynieś do naszej redakcji

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Plastikowe nakrętki przynieś do naszej redakcji - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Plastikowe nakrętki wciąż można przynosić do naszej redakcji w Kolbuszowej. Pieniądze z ich sprzedaży trafią na pomoc dla chorej dziewczynki.

Nasza redakcja kolejny rok z rzędu angażuje się w zbiórkę nakrętek. Te, które przyniosą do redakcji przy ul. Obrońców Pokoju 20 nasi Czytelnicy, a także różne placówki, odbiera tata dwuletniej Julki Goli z Domatkowa. 

Dziewczynka urodziła się 26 listopada 2018 roku.  Zanim przyszła na świat, jeszcze pod sercem mamy była operowana. 

Julia urodziła się z wadą układu nerwowego, którego następstwem jest wodogłowie, stopa końsko - szpotawa, pęcherz neurologiczny oraz niedowład kończyn dolnych.

Dziewczynka wymaga systematycznej rehabilitacji, zakupu sprzętów ortopedycznych, leków i częstych wizyt lekarskich. 

-  Julia walczy każdego dnia. Ta walka jest długa, bardzo bolesna, a zarazem bardzo kosztowna

- mówią rodzice dziecka. 

W akcję zbierania nakrętek zaangażowali się m.in. uczniowie szkół w Domatkowie, Bukowcu i Niwiskach. Przynosili je także nasi Czytelnicy. 

Z przekazanych do skupu 1,3 tony udało się otrzymać 1,6 tys. zł. Ta kwota wystarczyła na miesiąc rehabilitacji Julki. 

 

- GDZIE ZOSTAWIĆ? -

Nakrętki możesz zostawić w naszej redakcji - na korytarzu na piętrze budynku przy ul. Obrońców Pokoju 20 w Kolbuszowej, od poniedziałku do piątku między godz. 8 a 15.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy