Reklama

Placówka z Weryni szykuje się na podbój Hiszpanii

Opublikowano:
Autor:

Placówka z Weryni szykuje się na podbój Hiszpanii - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jaką kwotę ma do dyspozycji szkoła?

Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni otrzymał dofinansowanie w wysokości 416 885 zł. Cała kwota przeznaczona zostanie na doskonalenie umiejętności językowych oraz nowe kwalifikacje zawodowe dla młodzieży.

Projekt unijny, zatytułowany "Nasza szkoła Twoją szansą na sukces!", realizowany będzie już od września. Potrwa on do 2021 roku. Zadanie to finansowane będzie w ramach programu Power, z którego szkoła otrzymała 97 451,00 euro, w przeliczeniu na złotówki to 416 885,63. 

Uzyskane pieniądze pozwolą na trzy wyjazdy zagraniczne uczniów. Będzie w nich uczestniczyć młodzież z klasy drugiej i trzeciej technikum oraz drugiej klasy szkoły branżowej I stopnia. 

Uczniowie wyjadą na trzytygodniowe praktyki zawodowe do Hiszpanii. Wyjazdy będą poprzedzone przygotowaniem językowym, pedagogicznym i kulturowym. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE