Reklama

PIŁKA NOŻNA. Zacisze uzależnione od "okręgówki"

Opublikowano:
Autor:

PIŁKA NOŻNA. Zacisze uzależnione od "okręgówki" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Teoretycznie z ligi miała spaść tylko jedna drużyna, czyli Start Wola Mielecka. Bardzo możliwe, że do B klasy wrócić będzie musiało Zacisze Trześń.

Z naszej A klasy oprócz zespołu z ostatniego miejsca spadnie również przedostatnia ekipa ligi, jeśli z dębickiej klasy okręgowej zdegradowana zostanie Korona Majdan Królewski lub Kolorado Wola Chorzelowska. Spaść mogą obie te drużyny, wtedy zdegradowany zostanie również dwunasty (trzeci od końca) zespół mieleckiej A klasy. 

Zacisze w ostatniej kolejce bardzo wysoko przegrało ze Smoczanką Mielec. Co gorsze nie ma już szans na opuszczenie przedostatniej pozycji i może jedynie kibicować Koronie Majdan Królewski i ekipie z Woli Chorzelowskiej, żeby nie spadły z klasy okręgowej. 

– W tej rundzie idzie nam bardzo ciężko – przyznaje Tomasz Bajor, lider środka pola Zacisza. Trześń wywalczyła w rundzie rewanżowej tylko 7 oczek.

Więcej w aktualnym Korso.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE