Reklama

PIŁKA NOŻNA. Klasa B7 Rzeszów. Ceramika szuka bramkarza

Opublikowano: czw, 6 lut 2020 09:23
Autor:

PIŁKA NOŻNA. Klasa B7 Rzeszów. Ceramika szuka bramkarza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Oczekiwania były większe. 9 punktów na całą rundę to mało, ale też możemy powalczyć o wyższe miejsca – ocenia Damian Wójcik, grający prezes Ceramiki Hadykówka. Drużyna z gminy Cmolas szuka bramkarza.

Pierwszym golkiperem Ceramiki jest Paweł Puzio. Ten jednak nie zawsze ma czas, by w weekend pomóc swojej drużynie. Jesienią kilka razy z konieczności zastępował go obrońca, Damian Wójcik. – Szukamy bramkarza, bo Paweł być może jeszcze nam pomoże, ale liczymy się z tym, że na wiosnę go nie będzie – informuje Wójcik. 

Hadykówka nie pogardziłaby również innymi nowymi zawodnikami, bo wyjechać do pracy zamierza Łukasz Ślaga. – Na razie nikogo konkretnego nie mamy – przyznaje Wójcik. Ceramika w styczniu skupiła się na rywalizacji w kolejnej edycji Turnieju o Puchar Wójta Gminy Cmolas. W gminnych zmaganiach wywalczyła trzecie miejsce. Hadykówka jeszcze nie zaplanowana gier kontrolnych. – Co pół roku spotykamy się z Kopciami i pewnie teraz też zagramy sparing – zapowiada prezes Ceramiki. 

Trenerem Hadykówki nadal będzie Rafał Stróż. Jesienią drużyna ta bardzo długo była dostarczycielem łatwych punktów. – Zanim zespół się zgrał, uciekło nam sporo meczów. Zgrywaliśmy się w trakcie rundy. Weszliśmy w nowy sezon praktycznie bez żadnych przygotowań – wspomina Wójcik. Ceramika wywalczyła w sumie tylko 9 punktów, wszystkie w ostatnich czterech kolejkach ligi. 

– Nie można mówić, że nic się nie poprawiło. W porównaniu z poprzednimi latami było lepiej z frekwencją na meczach. Atmosfera zawsze była dobra i nic nie zapowiada było się to zmieniło – utrzymuje szef klubu z Hadykówki.

Ceramika strzeliła jesienią tylko 12 bramek, choć w ofensywie miała kim straszyć. Na wiosnę duet Patryk Korytkowski – Mateusz Serafin z pewnością może postarać się o większą liczbę zdobytych bramek. Ten drugi doszedł do Ceramiki latem 2019 roku. 

Po przerwie do gry wrócił również Konrad Serafin. – Wszyscy w klubie zdajemy sobie sprawę z tego, że zespół stać na walkę o wyższe cele. Myślę, że możemy sezon zakończyć na siódmym czy ósmym miejscu, choć biorę też pod uwagę to, że inne drużyny będą na wiosnę mocniejsze i nie będzie łatwo o punkty – podsumowuje Wójcik.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE