Reklama

Pijany w golfie zatrzymany przez dwóch kierowców

Opublikowano:
Autor:

Pijany w golfie zatrzymany przez dwóch kierowców  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Niemal 3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca volkswagena golfa, który został w sobotę ujęty przez dwóch mieszkańców powiatu tarnobrzeskiego. Mężczyźni, którzy jechali za volkswagenem, zwrócili uwagę, że jego kierowca nie potrafi utrzymać prostego toru jazdy. Podejrzewając, że może być nietrzeźwy, uniemożliwili mu dalszą jazdę.

W sobotę, 17 października około godz. 20, kolbuszowscy policjanci z Referatu Ruchu Drogowego interweniowali w Kolbuszowej Górnej w związku ze zgłoszeniem dotyczącym obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierowcy.

- Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że dwóch mieszkańców powiatu tarnobrzeskiego, jadąc za volkswagenem golfem, zwróciło uwagę, że kierowca tego samochodu zjeżdża od prawej krawędzi jezdni, następnie do osi, nie potrafiąc utrzymać prostego toru jazdy. Mężczyźni, podejrzewając, że kierowca może być nietrzeźwy, uniemożliwili mu dalszą jazdę. Na miejsce wezwali policję

- relacjonuje kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.


Funkcjonariusze wylegitymowali kierowcę golfa i sprawdzili jego trzeźwość. Badanie wykazało w organizmie 55-letniego mieszkańca gminy Kolbuszowa 2,9 promila alkoholu. Podróżował on wraz z 34-letnią pasażerką. Volkswagen został zabezpieczony na policyjnym parkingu. W sprawie trwają dalsze czynności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE