Reklama

Pijany kierowca fiata przyjechał do komendy zgłosić kolizję

Opublikowano:
Autor:

Pijany kierowca fiata przyjechał do komendy zgłosić kolizję  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Podczas oględzin uszkodzonego fiata, policjanci wyczuli od jego kierowcy alkohol. Policjanci ustalili i ukarali sprawcę kolizji, natomiast 43-latek, który nietrzeźwy przyjechał na policję, za swoją lekkomyślność, odpowie przed sądem.

Wczoraj do dyżurnego kolbuszowskiej jednostki zgłosił się mieszkaniec gminy Kolbuszowa, który powiadomił o uszkodzeniu swojego pojazdu przez kierowcę forda. Z jego relacji wynikało, że kilkanaście minut wcześniej jego fiat punto zaparkowany na ul. Ks. Ruczki w Kolbuszowej, został uszkodzony przez forda focusa, którego kierowca odjechał z miejsca zdarzenia. Mężczyzna posiadał jednak zapisane przez świadka numery rejestracyjne forda i przyszedł zgłosić to zdarzenie na Policję.    

Policjanci poprosili 43-latka o podjechanie uszkodzonym samochodem na policyjny parking w celu wykonania oględzin. Mężczyzna przyjechał fiatem we wskazane miejsce. W trakcie czynności policjant wyczuł od poszkodowanego zapach alkoholu. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 0,61 promila alkoholu. Funkcjonariusz zatrzymał mu prawo jazdy, a pojazd odebrała wskazana przez 43-latka kobieta.  

- Dzięki zapisanemu numerowi rejestracyjnemu funkcjonariusze szybko ustalili kierowcę forda, który spowodował kolizję. Za spowodowanie zdarzenia drogowego mieszkaniec gminy Kolbuszowa został ukarany mandatem - poinformowała rzecznik prasowa kolbuszowskiej policji. 

43-letni kierowca fiata, za swoją lekkomyślność, odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. W sprawie trwają dalsze czynności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE