Reklama

Pijany i agresywny w rękach policjantów. Nagranie z ul. Towarowej w Kolbuszowej |VIDEO|

Opublikowano:
Autor:

Pijany i agresywny w rękach policjantów. Nagranie z ul. Towarowej w Kolbuszowej |VIDEO| - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nasza Czytelniczka przesłała nam nagranie z poniedziałkowej (2 grudnia) akcji funkcjonariuszy w Kolbuszowej. Ci zostali wezwani do agresywnie zachowującego się mężczyzny.

Nagranie trafiło na grupę na Facebooku NA SYGNALE - Kolbuszowa i okolice. Grupa ta powstała m.in. po to, aby internauci na bieżąco informowali się o wypadkach, kolizjach czy utrudnieniach na drogach naszego powiatu. Każdy mający konto na Fb może do niej dołączyć. Wpisy można dodawać samodzielnie lub przesłać informację do administratorów. 

Z drugiej opcji skorzystała nasza Czytelniczka, która przesłała do nas informację o poniedziałkowym zdarzeniu. Przypomnijmy, że późnym wieczorem, młody mężczyzna, chodził środkiem środku krajowej "dziewiątki". Zatrzymywał przypadkowe samochody i uderzał w nie pięścią.

Jak dowiadujemy się kilka dni później, był to 21-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa. Badanie wykazało 2,30 promila alkoholu w jego organizmie. Podczas wykonywanych czynności policjanci znaleźli u niego woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego oraz plastikowy młynek. 

- Młody mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie - relacjonuje komisarz Skubisz-Tęcza. W sprawie trwają dalsze czynności.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE