Reklama

Pierwsze zniszczenia na kolbuszowskich bulwarach. Radny Mirosław Kaczmarczyk interweniuje

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Pierwsze zniszczenia na kolbuszowskich bulwarach. Radny Mirosław Kaczmarczyk interweniuje  - Zdjęcie główne

Burmistrz podkreślił, że urząd postara się tak zadziałać, aby ograniczyć, a wręcz uniemożliwić jazdę na rowerach, będą tam stosowne tabliczki, ale także częste wizyty straży miejskiej. | foto Archiwum Korso

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mirosław Kaczmarczyk zwrócił uwagę na to, aby mieć oko na osoby, które przebywają na bulwarach nad Nilem w Kolbuszowej. - Spaceruję tam i widzę, że jeden z brzegów skarpy przez jeżdżących na rowerach zaczyna się obsuwać - wyjaśnił samorządowiec. Dodał, jak kosztowana była to inwestycja i jak zmodernizowana część miasta zyskała na wyglądzie. Dlatego jego zdaniem trzeba kontrolować, co się tam dzieje.

- To naprawdę kosztowało spore pieniądze i już trzeba będzie to poprawiać. Bez zatrawienia tych skarb nigdy nie będzie to wyglądało, tak jak powinno. Trzeba coś zrobić, uruchomić policję i straż miejską, dlatego że szkoda pracy, która została w to włożona

- stwierdził radny Mirosław Kaczmarczyk z Kolbuszowej. 

Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej, nadmienił, że 30 marca wykonany został przegląd wiosenny gwarancyjny z udziałem wykonawców. Wszystkie problemy, które pojawiły się po zimie, zostały spisane. Włodarz zgodził się z opinią swojego przedmówcy. 

 

- Rzeczywiście, że tak się dzieje. Cała ta górka, skarpa, jak się tylko pojawił śnieg, to powrócono do tradycji jazdy na sankach

- zaznaczył Jan Zuba i dodał:

- Natomiast nie może być mowy o jeździe na rowerach. Jest przygotowany skate park dla najmłodszych użytkowników rowerów, żeby mogli sobie tam jeździć pod okiem rodziców lub opiekunów. Cieszy się to, jako atrakcja, bardzo dużym powodzeniem. 

Burmistrz podkreślił, że urząd postara się tak zadziałać, aby ograniczyć, a wręcz uniemożliwić jazdę na rowerach, będą tam stosowne tabliczki, ale także częste wizyty straży miejskiej.

- Poproszę także komendanta policji. Teraz funkcjonariusze nie muszą pilnować osób, które przebywały na kwarantannie, więc myślę, że będą mieć więcej czasu, aby patrolować ten rejon miasta

- powiedział Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy