Reklama

Pieniądze się znalazły

Opublikowano: wt, 7 cze 2016 08:12
Autor:

Pieniądze się znalazły - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej dołoży do remontu drogi w kierunku nadleśnictwa w Przyłęku.

Walczyli…

O nowy asfalt w kierunku nadleśnictwa w Przyłęku mieszkańcy proszą i domagają się od ponad roku. W lutym 2015 r. wystosowali w tej sprawie pismo do Zarządu Dróg Powiatowych w Kolbuszowej, w którym tłumaczyli konieczność remontu złym stanem technicznym drogi oraz jej położeniem (w pobliżu szkoły), a także walorami turystycznymi (stanowi dojazd do rezerwatu „Buczyna”). Obok zdeterminowanych mieszkańców Przyłęka Górnego walkę o remont drogi toczyli radni powiatowi i gminni, którzy w tej sprawie interweniowali u Zbigniewa Chmielowca, posła na Sejm RP. Toczyły się również rozmowy pomiędzy włodarzami gminy i powiatu. Za każdym razem jednak coś stawało na drodze i inwestycja nie mogła dojść do skutku. A to zbyt rygorystyczne wytyczne w programie tzw. „schetynówek”, które dyskwalifikowałyby remont całej 3 km trasy, a to powódź zgłoszona za późno, przez co nie można było skorzystać z pieniędzy z tzw. promesy powodziowej. Ostatnio jednak pojawiło się światełko w tunelu i szanse na przebudowę całości trasy wzrosły.

Więcej w Korso nr 22/01.06.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.