Reklama

Pieniądze dla klubów sportowych z gminy Majdan Królewski rozdane

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Pieniądze dla klubów sportowych z gminy Majdan Królewski rozdane  - Zdjęcie główne

foto pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pieniądze dla wszystkich. Gmina Majdan Królewski rozda pieniądze, sprzyjając tym samym tworzeniu odpowiednich warunków dla rozwoju sportu.

W wyniku rozstrzygnięcia konkursu pieniądze trafią do trzech organizacji. Pierwszą z nich jest Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Nożnej w Majdanie Królewskim - Klub Sportowy "Korona" Majdan Królewski, które otrzyma 40 tys. zł. Łączny koszt realizacji zadania wynosi 44 450 zł.

Klub Sportowy "Korona" Majdan Królewski - Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Nożnej w Majdanie Królewskim głównie będzie brał udział w rozgrywkach ligowych klasy "O" PZPN – Podokręg Dębica (seniorzy) oraz w rozgrywkach klasy "A1 Junior" w Podokręgu Rzeszów (juniorzy), organizował treningi i szkolenia sportowe dla mieszkańców gminy.

Z kolei Klub Sportowy LZS Krzątka na poprawę kondycji fizycznej i zdrowia psychicznego mieszkańców, promocję sportu i aktywnego stylu życia, umożliwienie dostępu do różnorodnych form aktywności sportowej w sołectwie otrzyma 30 tys. zł. Łączny koszt realizacji zadania to 33 500 zł. W ramach oferty Klub Sportowy LZS Krzątka głównie będzie brał udział w rozgrywkach ligowych klasy "A" PZPN – Podokręg Stalowa Wola, organizował treningi i szkolenia sportowe dla mieszkańców gminy Majdan Królewski.

Dotację w wysokości 10 tys. zł otrzyma również Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej - Klub Sportowy "Korzeń". Łączny koszt realizacji zadania wynosi 11 200 zł. W ramach oferty Klub Sportowy "Korzeń" – Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej głównie będzie brał udział w rozgrywkach międzyklubowych, sparingach oraz w rozgrywkach międzyszkolnych, organizował treningi i zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży.

W wyniku rozstrzygnięcia powyższego konkursu dotacja celowa została udzielona wszystkim pomiotom, które złożyli swoje oferty na wsparcie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy