Reklama

Pediatria się bogaci

Opublikowano:
Autor:

Pediatria się bogaci - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Oddział dziecięcy kolbuszowskiego szpitala otrzymał od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nowoczesny sprzęt medyczny. Wśród podarunków znalazł się aparat do USG i EKG oraz pulsoksymetr.

- Cieszymy się niesamowicie i chcielibyśmy podziękować wszystkim ludziom, którzy brali udział w zbiórce dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To dzięki ich hojności i dobremu sercu mamy teraz taki nowoczesny sprzęt, z którego już korzystają nasi mali pacjenci – mówi Agnieszka Czepiel, ordynator oddziału dziecięcego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kolbuszowej.

Z górnej półki
Z pieniędzy zebranych podczas 25. Finału WOŚP kolbuszowska pediatria otrzymała aparat USG i aparat EKG. Ten specjalistyczny sprzęt trafił do placówki 22 lutego. Szpital czeka jeszcze na pulsoksymetr. - Sprzęt, z którego do tej pory korzystaliśmy, był już bardzo stary, po wielu naprawach, dlatego bardzo nam zależało na nowym. Urządzenia, które otrzymaliśmy, to tak naprawdę podstawowy sprzęt, który powinien być na każdym oddziale dziecięcym. Tym bardziej cieszy nas to, że nasz wniosek został pozytywnie rozpatrzony przez fundację – mówi ordynator pediatrii.

Więcej w 16 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE