Reklama

Parking czy poligon?

Opublikowano:
Autor:

Parking czy poligon? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Stan parkingu przy kościele zaniepokoił Jana Fryca. - Miejscami nawierzchnia wygląda jak na poligonie - mówił radny i apelował o naprawienie usterek.

Główne zastrzeżenia samorządowiec miał do jakości przykrycia rzeki Górnianka. - Wiem, że na pogodę nie mamy wpływu, ale mamy wpływ na prace, które zostały tam wykonane - zaczął radny. - Rozumiem, że okres był ciężki, bo była zima, ale w tej chwili, po opadach deszczu, bardzo dużo ziemi zostało wypłukanej i trafiło prosto do rzeki. Tam jest naprawdę duża wyrwa i to zagraża bezpieczeństwu - apelował radny. 

Na gwarancji
Niebezpieczne, zdaniem Jana Fryca, są także słupki, które teoretycznie mają chronić przed wpadnięciem do rzeki. - Nie rozumiem, dlaczego nie został tam wykonany mur tylko słupki. Przecież dziecko w każdej chwili może wpaść do tej rzeki. Poza tym, gdyby został wykonany mur, to ta ziemia tak łatwo by się nie rozmywała - mówił radny i apelował: - Podejrzewam, że to jest jeszcze na gwarancji, więc bardzo bym prosił, żeby wykonawca to poprawił.

Więcej w 23 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE