Reklama

Parafia w Kolbuszowej podsumowuje 2021 rok. Ile chrztów, pogrzebów i ślubów?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Joanna Serafin

Parafia w Kolbuszowej podsumowuje 2021 rok. Ile chrztów, pogrzebów i ślubów?  - Zdjęcie główne

W 2021 roku w kolbuszowskiej kolegiacie odbyło się blisko 100 pogrzebów. | foto Joanna Serafin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Parafia pw. Wszystkich Świętych podsumowała 2021 rok. Duchowni policzyli m.in. ile razy udzielali sakramentu małżeństwa oraz ile osób przyjęło komunię świętą.

Ze statystyk kolbuszowskiej kolegiaty wynika, że w 2021 roku kapłani z Parafii pw. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej ochrzcili 67 dzieci, a do I Komunii Świętej przystąpiło 71 młodych parafian. 

W minionym roku sakrament bierzmowania przyjęło 98 osób. Miłość, wierność i uczciwość małżeńską przed Bogiem ślubowało sobie w kolbuszowskiej kolegiacie 38 par. Ostatnie 12 miesięcy to także 96 zmarłych parafian. 

Jak informują duchowni, w ciągu roku kapłani odwiedzają regularnie około 30 osób chorych. Rok 2021 to także 105 500 komunii św. rozdanych wiernym. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy