Reklama

Parafia Cmolas organizuje wystawę zdjęć. Możesz przesłać swoje fotografie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: B.Posłuszny

Parafia Cmolas organizuje wystawę zdjęć. Możesz przesłać swoje fotografie  - Zdjęcie główne

Zdjęcia można przesyłać do końca lutego. | foto B.Posłuszny

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Parafia w Cmolasie na sierpniowy odpust parafialny chce przygotować wystawę poświęconą historii parafii.

Zwraca się do wszystkich parafian z prośbą o udostępnienie zdjęć w celu wykonania odbitek. Zdjęcia można składać w kopercie z podpisanym imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu w zakrystii, kancelarii parafialnej lub u księży. Zdjęcia w formie elektronicznej można przesłać także na adres: mlodzi.cmolas@gmail.com. Zdjęcia w formie cyfrowej muszą mieć wysoką jakość. Po wykonaniu odbitek zdjęcia zostaną zwrócone.

- Interesują nas zdjęcia, które przedstawiają budowle sakralne, jak np. Sanktuarium, ołtarz polowy, kościółek szpitalny, kościół w Porębach Dymarskich, przy różnych okolicznościach, wystrój wnętrza, moment ich budowy lub remontu, a także inne zdjęcia, które zostaną odpowiednio przygotowane i zweryfikowane z tematem wystawy

- piszą organizatorzy.

Zdjęcia można składać do końca lutego. - Gorąco zapraszamy i zachęcamy do pomocy. Właściciele zdjęć na własne życzenie zostaną podpisani pod zdjęciami na wystawie - dodaje parafia Cmolas.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy