Reklama

Reklama

Pani Stanisława z Kolbuszowej obchodzi dziś 101 urodziny!

Opublikowano: 29 maja 2020 15:20
Autor:

Pani Stanisława z Kolbuszowej obchodzi dziś 101 urodziny! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Stanisława Biesiadecka, mieszkanka Kolbuszowej, dziś, 29 maja obchodzi swoje setne urodziny.

W zeszłym roku, z okazji 100, urodzin, Jubilatka otrzymała list gratulacyjny oraz kwiaty od przedstawicieli gminy Kolbuszowa, oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Pani Stanisława w przeszłości zajmowała się domem i rodziną, wychowała syna i pomagała w opiece nad wnuczką. O jej życiorysie przeczytasz TUTAJ.

Cała redakcja Korso Kolbuszowskie składa Pani Stanisławie najserdeczniejsze życzenia płynące prosto z serca. 200 lat życia w zdrowiu i radości!

Stanisława Biesiadecka to nie jedyna mieszkanka gminy Kolbuszowa, która skończyła 101 lat. 21 kwietnia swoje sto pierwsze urodziny obchodziła pani Stefania z Kolbuszowej. O tym przeczytasz TUTAJ.

15 marca, 2020 roku swoje 100. urodziny obchodził również Stanisław Zagroba z Cmolasu. O tym przeczytasz TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.