Reklama

Ostatnie dni na odbiór bezpłatnych wejściówek. Spiesz się!

Opublikowano: czw, 20 sie 2020 08:43
Autor:

Ostatnie dni na odbiór bezpłatnych wejściówek. Spiesz się! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dożynkowy konkurs odbędzie się w niedzielę (23 sierpnia) w plenerze w Porębach Kupieńskich. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną liczba miejsc jest ograniczona, a na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki. Na ich odbiór mamy czas do 21 sierpnia.

W tym roku impreza przybiera nieco inny charakter, mniej huczny, a bardziej konkursowy. Nie zabraknie takich zespołów, jak Kapela Cmolaskie Chłopoki czy Kapela Jurka Wrony, które wystąpią na dożynkach.

Również będzie mieć miejsce konkurs na wieniec dożynkowy i chleb dożynkowy. Później zobaczymy tradycyjny taniec i śpiew dożynkowy również w ramach rywalizacji. Dodatkowo organizator przygotował konkurs tradycyjnego tańca przy wieńcu.

Całość potrwa od godziny 13 do 20, przy czym o 19 nastąpi ogłoszenie wyników konkursów. 

Darmowe wejściówki odbierać możemy w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej do 21 sierpnia w godzinach 8-16. Istnieje także możliwość rezerwacji telefonicznej pod numerem 17 2271 563 lub 783144266 bądź mailowej. Wstęp na wydarzenie obwiązuje od godziny 13 do 15. Poza tą porą organizator wpuści nas na dożynki jedynie, jeśli będą wolne miejsca.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy darmowe zaproszenia na wydarzenie. Otrzyma je pierwsze osiem osób, które jako pierwsze zadzwonią do naszej redakcji dzisiaj (20 sierpnia) o godz. 14. Należy podać hasło: "Idę na dożynki".

Na wydarzeniu obowiązują zalecenia epidemiologiczne. Wstęp jest możliwy po uzupełnieniu oświadczenia o stanie zdrowia i świadomości ryzyka. Jest to załącznik do bezpłatnej wejściówki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.