Reklama

Ośrodek Zdrowia w Cmolasie wynajęty! Kto podejmie się pracy i jakie usługi będzie świadczył?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Ośrodek Zdrowia w Cmolasie wynajęty! Kto podejmie się pracy i jakie usługi będzie świadczył?  - Zdjęcie główne

Ośrodek zdrowia został wynajęty, ale tylko w połowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ośrodek Zdrowia w Cmolasie należący do gminy został w końcu wynajęty. Część budynku pozostanie jednak pusta.

Gmina Cmolas chciała wynająć budynek, dzieląc go na dwie części, parter i poddasze. Pierwsza część składa się z pięciu gabinetów lekarskich wraz z zapleczem o łącznej powierzchni użytkowej 225 mkw (parter z częścią wspólną). Z kolei druga część znajdująca się na poddaszu to sześć gabinetów o łącznej powierzchni użytkowej 228 mkw.

Do czwartku (29 kwietnia) wpłynęła jedna oferta na najem lokalu na poddaszu. Stawka wywoławcza miesięcznego czynszu najmu wynosiła 912 zł plus VAT. Wysokość zaoferowanego czynszu miesięcznego netto za wynajem lokalu to 932 zł plus VAT.

Część cmolaskiego ośrodka wynajęta została przez Prywatny Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny Renata Pyra, Nowa Dęba.

Na najem gabinetów znajdujących się na parterze nie wpłynęła żadna oferta. Stawka wywoławcza miesięcznego czynszu wynosiła 1350 zł plus VAT. Wynik przetargu w tej części z powodu braku oferentów jest negatywny.

Eugeniusz Galek, wójt gminy Cmolas, zaznaczył, że w wynajętej części ośrodka przewidziana jest głównie rehabilitacja. Co do wolnego parteru, szef gminy podkreślił, że w najbliższym czasie będzie ogłaszany kolejny przetarg na wynajem, aby cały ośrodek w pełni mógł służyć mieszkańcom.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy