Reklama

OSP Staniszewskie pomaga małemu Olkowi. Ty też możesz!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

OSP Staniszewskie pomaga małemu Olkowi. Ty też możesz!  - Zdjęcie główne

OSP Staniszewskie pomaga Aleksandrowi.

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Druhowie z OSP Staniszewskie (gmina Raniżów) wyszli z inicjatywą rozpoczęcia akcji „Serce dla Olusia”. Zadanie polega na wykonaniu serca z dostępnego sprzętu strażackiego i udostępnieniu zdjęcia lub filmu na Facebooku.

Strażacy ochotnicy ze Staniszewskiego zbierają pieniądze na rehabilitację synka kolegi druha, który walczy z zespołem Angelmana.

- Zachęcamy wszystkie zaprzyjaźnione jednostki OSP do wzięcia udziału i wsparcia akcji „Serce dla Olusia”

- napisali druhowie na swoim profilu na Facebooku.

Do wykonania zadania nominowali OSP Raniżów, OSP Mazury, OSP Wola Raniżowska, OSP KSRG Lipnica. Strażacy jednocześnie zapraszją wszystkich do wzięcia udziału w akcji.
 
Zobacz nagranie:

 
Aleksander Krudysz  urodził się w 37 tygodniu ciąży, jako zdrowy i silny chłopiec. Kiedy Olek skończył 6 miesięcy, jego rozwój ruchowy, mimo intensywnej rehabilitacji,  postępował wolno. Mając rok, nadal się nie przemieszczał, nie gaworzył i nie reagował na swoje imię. Rozpoczęły się liczne badania, których wyniki cały czas wychodziły prawidłowe. W końcu badania genetyczne potwierdziły zespół Angelmana.

Schorzenie Olka wiąże się z trudnościami w chodzeniu, opóźnionym rozwojem psychoruchowym, zaburzeniami ruchu i równowagi, praktycznie brakiem mowy oraz padaczką.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy